Programma:
10.00 uur: Ontvangst met koffie en thee
10.15 uur: Welkom
Opening door de vrijwilligers van Wijhebbeneenschisis.nl en het bestuur van Schisis Nederland.
10.45 uur: Speeddate
Een korte kennismaking met de andere deelnemers in duo’s waarin je elkaar kort leert kennen en dus door wisselt naar je volgende gesprekspartner
11.15 uur: Korte cabaretvoorstelling
Film – en theatermaker Bart Melief geeft een cabaretvoorstelling over leven met een schisis en pesten.
12.00 uur: Lunch
13.00 uur: Over de streep
Op een interactieve manier kennis en ervaringen uitwisselen over schisis aan de hand van stellingen. Welbekend van het programma ‘Over de streep’, alleen dan in schisisstijl.
13.30 uur: Keuze uit 2 voordrachten of gezelschapsspellen spelen in de aula.
Angelle Chang, voormalig model en fashiondesigner Angelle Chang, voel je voor even een topmodel met schisis.
Dr. Godelieve Damen, KNO-arts in het Radboud UMC Nijmegen vertelt alles over de neuscorrectie.
14.15 uur: Tijd voor muziek
Een mooi en muzikaal optreden van Anne van de Ven
14.50 uur: Pubquiz
Beantwoord in teamverband vragen over schisis en strijd voor een mooie prijs!
15.15 uur: Gezamenlijke afsluiting
Een korte gezamenlijke afsluiting van het programma en voor wie wil, wordt er een leuke groepsfoto gemaakt.
15.30 uur: Borrel
Onder het genot van een drankje napraten over de dag.
Specificatie gastsprekers:
Bart Melief
Film – en theatermaker Bart Melief is geboren met een schisis en geeft op middelbare scholen cabaretvoorstellingen over zijn pestverleden en de rol die zijn schisis hierin speelde.
Op de Schisis Nederland Jongerendag voert hij speciaal voor ons een stuk cabaret op over anders eruit zien, over pittige ervaringen op school en in het ziekenhuis en hoe je daar sterker van kunt worden. Dit wil je niet missen!
Angelle Chang
Voormalig model en fashiondesigner Angelle Chang heeft een zoontje met een schisis. Na de geboorte van haar zoontje begon ze kleding voor hem te maken en richtte ze het fashionlabel ‘Jow Fasion’ met een bijzondere boodschap op: Perfecte imperfecties. Haar fashionshows gaven een podium aan modellen met perfecte imperfecties, waaronder mensen met een schisis. Ook hebben de shows bijgedragen aan donaties voor stichtingen die schisisoperaties in China mogelijk maken.
Op onze Jongerendag doet Angelle Chang haar verhaal over JOW Fashion en geeft ze je tips over hoe jij je zelfzelfverzekerd kan voelen en zelfverzekerder op de foto kan staan. Vandaag krijg je de unieke kans om ook even een schisismodel te zijn. Hier wil je bij zijn!
Dr. Godelieve Damen
KNO- arts Godelieve Damen is werkzaam binnen het schisisteam van het Radboud UMC Nijmegen en is gespecialiseerd in aangezichtschirurgie.
Op de Schisis Nederland Jongerendag komt ze alles vertellen over de neuscorrectie en redenen en oorzaken voor neusverstoppingen bij mensen met een schisis. In het vragenrondje kan je al je vragen over de neuscorrectie aan haar stellen die je maar wil. Pak deze kans!
Pre-inschrijvingsmogelijkheid
Mocht je na het zien van dit toffe programma denken: Hier wil ik bij zijn! Schrijf je dan nu alvast bij ons in met dit voorinschrijvingsformulier.
Zodra de officiële inschrijving is geopend bij Schisis Nederland krijg je van ons een mailtje met de link om je definitief in te schrijven voor de Schisis Nederland Jongerendag!
Formulier: